Studio jogi online Moonholi.tv

Studio jogi online Moonholi.tv. to nowa platforma jogi online stworzona przez Moonholi. Trafiłaś do miejsca pełnego miłości, samoakceptacji i pozytywnych wibracji. Stworzyłyśmy przestrzeń, w której będziesz mogła w pełni poświęcić się treningowi swojego ciała i umysłu. A to wszystko na własnych zasadach, bo jedyną zasadą, której będziesz musiała przestrzegać jest ta, że Ty wybierasz! Od Ciebie zależy na jaki rodzaj zajęć się zdecydujesz, jakiego przewodnika po jogowym świecie wybierzesz czy o której znajdziesz czas na praktykę jogi. My dostosujemy się do Ciebie i Twoich potrzeb, bo to Ty jesteś dla nas najważniejsza.Studio jogi online Moonholi.tv

Przygotowaliśmy dla Ciebie setki godzin treningowych, różnorodne style jogi i różne poziomy trudności. Zajęcia jogi w internecie poprowadzą najlepsi i starannie wybrani instruktorzy jogi oraz trenerzy personalni. Znajdziesz u nas także sesje medytacji online, która pozwoli Ci się wyciszyć lub wręcz odwrotnie – pobudzi do działania. Pamiętaj – Ty wybierasz. 


Nasze studio jogi online powstało zgodnie z filozofią self-care, z którą się utożsamiamy i którą praktykujemy na co dzień. Chcemy pomóc Ci zrozumieć, jak ważne jest to, abyś była dla siebie dobra i pokochała siebie właśnie taką, jaka jesteś. Chcemy zadbać o Twoje zdrowie – czyli najważniejsze, co masz w życiu. Przeprowadzimy Cię przez proces budowania i utrzymania zdrowych relacji z samą sobą. Pokażemy, jak dzielić się dobrą energią z Wszechświatem i jak czerpać od niego inspiracje i siłę. Wszystko po to, abyś jeszcze lepiej radziła sobie z wyzwaniami, które stawia przed Tobą codzienność. Będziemy towarzyszyć Ci w tej niezwykłej drodze – drodze pełnej zmian i transformacji. Pozwolisz nam na to?

Portal jogi online - jak działa studio jogi i medytacji online Moonholi.tv?

Trochę jak najpopularniejszy i znany na całym świecie serwis oferujący dostęp do setek filmów i seriali - na pewno go kojarzysz:) Wykupujesz subskrypcję – i tu mamy dla Ciebie trzy opcje do wyboru – miesięczną, trzymiesięczną oraz roczną. Im dłużą wybierzesz, tym mniej zapłacisz. Nasza platforma jogi i medytacji online gwarantuje Ci dostęp do sesji jogi dopasowanych do Ciebie – Twojego poziomu zaawansowania i upodobań dotyczących stylu jogi czy szybkości ćwiczeń. Przygotowaliśmy dla Ciebie także sesje medytacji online, z których będziesz mogła skorzystać zawsze wtedy, gdy Twój umysł będzie domagał się wyciszenia lub zupełnie odwrotnie – pobudzenia. Gdy będziesz potrzebowała nieco mocniejszych wrażeń, będziesz mogła skorzystać z treningów fitness, które staną się doskonałym uzupełnieniem jogowej praktyki na macie. Jeżeli Twoim celem będzie osiągnięcie konkretnej (lub konkretnych) umiejętności, to skorzystasz z zakładki Skills - tam znajdziesz wskazówki najlepszych instruktorów, dzięki którym będziesz rozwijać nowe talenty. Zadbamy także o to, aby dostarczać Ci inspirujące treści i porady w kategoriach takich jak zdrowie, dobre samopoczucie czy piękny wygląd. To wszystko będzie dostępne dla Ciebie przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.


Nie jesteś jeszcze przekonana czy joga i medytacja online są dla Ciebie? Skorzystaj z darmowego 1-dniowego okresu próbnego, który specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy. Przez ten czas będziesz mogła lepiej poznać jak wygląda nasza szkoła jogi online i zdecydować, czy zechcesz zaprosić nas do swojej codzienności na dłużej.

Studio jogi w Twoim domu

Od dzisiaj Twoja sala treningowa - Twoje zajęcia jogi dla początkujących - wyglądać będzie dokładnie tak, jak ją sobie wymyślisz. Może stać się nią dowolny pokój w Twoim mieszkaniu, przestronny taras, ulubiony park, a nawet plaża gdzieś w głębi Tajlandii. Nie lubimy ograniczeń, sztywno określonych godzin treningów czy czasu traconego na dojazdy. Wiemy, że Ty też nie. Chcemy, żeby nasze zajęcia jogi online sprawiały, że będziesz dobrze się czuła, bo tylko wtedy jesteś w stanie poświęcić się im w 100%. Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i dopasowujemy się do Twoich potrzeb. Dzięki naszej platformie online profesjonalne studio jogi i medytacji zagości w Twoim domu, kiedy tylko będziesz miała na to ochotę. Będziemy dostępni dla Ciebie przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. A centrum dowodzenia Twoimi treningami znajdzie się
w smartphonie, komputerze czy tablecie – Ty wybierasz.

Joga w domu online jest dla każdego

Joga w domu, praktykowana w domowym zaciszu kiedyś była czymś nie do pomyślenia, dziś właściwie jest poważną konkurencją dla zajęć w formie stacjonarnej. Podobno jedyną stałą w życiu jest zmiana – i ta transformacja to potwierdza. Na przestrzeni czasu zmieniło się (i zmienia cały czas!) nasze podejście do wielu rzeczy, w tym także do formy treningu. Żyjemy coraz szybciej i intensywniej, przez co często zaczyna brakować nam czasu na zadbanie o siebie. A joga w domu może być doskonałym rozwiązaniem tego problemu.


Joga w domu jest właściwie dla każdego albo raczej – każdy praktykujący jogę może znaleźć powód i uzasadnienie dla praktyki jogi we własnych czterech kątach. Dla każdego, czyli dla spragnionych relaksu, poszukujących spokoju, lubiących różnorodność i tych, którzy lubią mieć wybór. Dla osób początkujących będzie możliwością sprawdzenia i przekonania się czy joga to coś dla nich. Dla zabieganych będzie dostępna o każdej porze dnia i nocy, aby mogli dopasować ją do swojego napiętego grafiku. Dla bardziej doświadczonych joginów będzie doskonałym uzupełnieniem praktyki w profesjonalnym studio jogi. A czym joga w domu online będzie dla Ciebie? 

Szkoła jogi w internecie

Twoja prywatna szkoła jogi w internecie pozwoli w pełni skupić Ci się na wykonywanych asanach, a niekoniecznie na tym, aby dobrze wyglądać w oczach innych. Nie ukrywajmy – często tak to wygląda, zwłaszcza na samym początku. Praktyka jogi w domu to ćwiczenia na znajomym gruncie, który gwarantuje komfort dla ciała i umysłu. Nasza platforma jogi online sprawi, że będziesz mogła ćwiczyć sama, ale jednocześnie nie będziesz samotna. Portal jogi i medytacji Moonholi.tv zapewni Ci poczucie przynależności do jogowej społeczności. Dołączysz do nas?

Jak zacząć ćwiczyć jogę w domu?

Czego potrzebujesz żeby ćwiczyć jogę w domu? Wygodnego stroju, który nie będzie krępował Twoich ruchów i odwracał uwagi od tego, co jest najważniejsze podczas praktyki jogi. Wyjątkowej maty do jogi, która sprawi, że Twoja praktyka jogi w domu będzie bezpieczna i jeszcze bardziej efektowna. Przestrzeni, która pozwoli na swobodę ruchów i przez kilkadziesiąt minut w ciągu dnia będzie tylko dla Ciebie. Czasu, który będziesz mogła poświęcić tylko dla siebie i swojej praktyki jogi – bez nerwowego spoglądania na ekran telefonu czy wsłuchiwania się w odgłosy dobiegające z pokoju dzieci. Regularności i systematyczności, które będą kluczem do Twojego sukcesu w codziennym doskonaleniu praktyki jogi. Cierpliwości, która nie pozwoli Ci zrezygnować w najmniej odpowiednim momencie. Motywacji, którą zapewni Ci poczucie przynależności do grupy świadomych kobiet, które zrzeszać będzie nasza szkoła jogi online. A na koniec spoiwa tych wszystkich czynników i wartości, takiej przysłowiowej „kropki nad i” – platformy do jogi online moonholi.tv.  

Joga w internecie - czy to jest dla Ciebie

Ty, joga i nasza platforma jogi online moonholi.tv stworzymy prawdziwy dream team! Ta wyjątkowa przestrzeń zagwarantuje Ci wyjątkowe przeżycia. Znajdziesz tu jogowe inspiracje, historie i wyzwania. To wszystko okraszone wiedzą i doświadczeniem ekspertów w dziedzinie jogi. Joga to niezwykłe doznanie i chcemy, żebyś mogła lepiej je poznać i doświadczać. Regularna praktyka jogi w domu pozwala na opanowanie własnego ciała i umysłu, uświadomienie sobie faktu istnienia pragnień oraz daje możliwość ich ujarzmienia, aby nie stanowiły przeszkody w rozwoju osobistym. Praktyka jogi online ułatwia wewnętrzną integrację i pozostanie w harmonii z otoczeniem.

Joga w internecie dla początkujących

Jesteś osobą początkującą i te słowa na razie do Ciebie nie trafiają? Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci odkryć ich sens. Na naszej platformie zajęcia jogi dla początkujących są dopasowane do indywidualnego – Twojego poziomu. Nie musisz się martwić, że któreś pozycje będą dla Ciebie niemożliwe do wykonania. Instruktorzy platformy do jogi Moonholi.tv dobrali poziomy tak, aby można było zacząć ćwiczyć od zera lub doskonalić swoją praktykę jogi. Każdy początek jest pełen ciekawości, ekscytacji, ale też często obaw. Z naszym portalem joga w domu u każdego początkującego stanie szybko stanie się jednym  z ulubionych (i kluczowych) elementów codzienności. Obiecujemy, że ze swojej strony zrobimy wszystko, żeby tak właśnie było. Możesz też wybrać kurs do jogi dla początkujących lub kurs jogi twarzy dla początkujących, a w miarę jak będziesz rozwijać swoje umiejętności - pojawiac się będą kolejne kursy do jogi online.  

Portal jogi i medytacji Moonholi.tv. - magia jogi i mat Moonholi połączona w jedność

Zaczęło się od wyjątkowych mat do jogi, które zostały stworzone w harmonii ze Wszechświatem. Filozofia jogi od zawsze nas fascynowała i intrygowała. Chciałyśmy poznawać ją lepiej, więcej i bardziej. Joga wciągnęła nas bez reszty i tak oto powstało wyjątkowe miejsce – studio jogi online Moonholi.tv.


Moonholi to teraz nie tylko maty do jogi, a może zawsze było czymś więcej? Maty do jogi Moonholi to bodziec i piękny dodatek do regularnej praktyki jogi. Chcemy, żeby towarzyszyły każdej z Was podczas niezwykłego doświadczenia, jakim jest codzienna praktyka jogi w domu, w  pracy, na urlopie - gdziekolwiek jesteś. Chcemy, aby Was uszczęśliwiały i pomagały w duchowym doskonaleniu. Do grona naszych mat dołącza platforma jogi online – miejsce, w którym zadbamy o sferę duchową, psychikę oraz ciało każdej z Was. Chciałybyśmy, aby internetowe studio jogi i medytacji Moonholi kojarzyło się ze społecznością silnych i pewnych swojej wartości kobiet, które wzajemnie się wspierają. Dzięki marce Moonholi, a może za jej pośrednictwem chcemy budować świadomość w kwestii zdrowia, duchowości czy ekologii. W Moonholi obiecujemy się o Ciebie zatroszczyć, bo dla nas jesteś tego warta!  


ODKRYJ ŚWIAT MOONHOLI: